MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: T54-M0288-50
Stok Durumu: Stokta var

LC-LC Dupleks zip MM OM3 (50 / 125 mikron) 5 metre patch cord

28,84$
 LC-LC Dublex zip MM OM3 (50 / 125 mikron) 5 metre patch cord
-+

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Sipariş Bilgileri
  • Ürün Detayları
  • Açıklama
      LC-LC Dublex zip MM OM3 (50 / 125 mikron) 5 metre patch cord
  • Yorumlar (0)

    0 yorum
    Yorum Yap
    Not: HTML'e dönüştürülmez!

  • Sipariş Bilgileri
    Kargo ve Teslimat
    Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
    Ödeme Metodları
    Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.
  • Ürün Detayları
    Uzunluk Birimi : Santimetre
    Uzunluk : 12
    Genişlik : 12
    Yükseklik : 12
    Ağırlık Birimi : Kilogram
    Ağırlık : 15

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek