MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Resmi Büyüt
Ürün Kodu: T54-M0228-30
Stok Durumu: Stokta var

SC-LC Dupleks zip MM OM3 (50 / 125 mikron) 3 metre patch cord

0,00$

SC-LC Dupleks zip MM OM3 (50 / 125 mikron) 3 metre patch cord

-+

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Sipariş Bilgileri
  • Açıklama

    SC-LC Dupleks zip MM OM3 (50 / 125 mikron) 3 metre patch cord

  • Yorumlar (0)

    0 yorum
    Yorum Yap
    Not: HTML'e dönüştürülmez!

  • Sipariş Bilgileri
    Kargo ve Teslimat
    Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
    Ödeme Metodları
    Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek