MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: WGSW-20160HP
Stok Durumu: 2-3 Gün

IPv6 Managed 16-Port 802.3at PoE Gigabit Ethernet Switch + 4-Port SFP

0,00$

IPv6 Managed 16-Port 802.3at PoE Gigabit Ethernet Switch + 4-Port SFP

-+

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Sipariş Bilgileri
  • Ürün Detayları
  • Açıklama
    Donanım Özellikleri
    Bakır Portlar16 10/ 100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports
    10/100/1000Mbps / SFP ComboArayüzü
    4 10/100/1000Mbps TP and SFP shared combo interfaces, SFP(Mini-GBIC) supports 100/1000Mbps Dual mode, shared with Port-17 to Port-20
    Konsol1 x RS-232 DB9 serial port (115200, 8, N, 1)
    Switch ArchitectureStore-and-Forward
    Switch Fabric40Gbps / non-blocking
    Throughput29.7Mpps@64Bytes
    Adres Tablosu
    8K entries, automatic source address learning and ageing
    Data Aktarım Hızı4 megabits
    Akış Kontrolü
    IEEE 802.3x Pause Frame for Full-Duplex
    Back pressure for Half-Duplex
    Jumbo Frame9Kbytes
    Reset Button< 5 sec: System reboot
    > 5 sec: Factory Default
    Ölçüler (W x D x H)440 x 300 x 44.5 mm, 1U high
    Ağırlık4.1kg
    LEDSystem:
    Power (Green), SYS (System, Green)
    Alert:
    FAN1 (Green), FAN2 (Green)
    PoE Ethernet Interfaces (Port 1 to Port 16):
    LNK/ACT (10/100/1000Mbps, Green), PoE In-Use (Orange)
    10/100/1000Base-T Combo Ports (Port 17 to port 20):
    1000 (LNK/ACT, Green), 10/100 (LNK/ACT, Orange)
    100/1000Mbps SFP Combo Interfaces (Port 17 to Port 20):
    1000 (LNK/ACT, Green), 100 (LNK/ACT, Orange)
    Güç Gereksinimi
    100~240V AC, 50/60Hz, 2A
    ç TüketimiMax 22 Watts / 75BTU
    ESD Koruma
    6KV DC
    Power over Ethernet
    PoE StandarIEEE 802.3af / 802.3at PoE / PSE
    PoE Power Supply TypeEnd-Span
    PoE Power OutputPer Port 56V DC
    Max. 30.8 Watts
    Power Pin Assignment1/2(+), 3/6(-)
    PoE Power Budget230 Watts Max.
    PoE AbilityNumber of PD @ 7 Watts: 16
    Number of PD @ 15.4 Watts: 14
    Number of PD @ 30.8 Watts: 7
    Layer 2 Yönetim Arayüzü
    Temel Yönetim Arayüzü
    Console, Telnet, Web Browser, SNMP v1, v2c
    Güvenlik Yönetim Arayüzü
    SSH, SSL, SNMP v3
    Port Konfigürasyonu
    Port disable / enable
    Auto-Negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection
    Flow Control disable / enable
    Port Durumu
    Display each port’s speed duplex mode, link status, Flow control status, Auto negotiation status, trunk status
    Port MirroringTX / RX / Both
    Many-to-1 monitor
    VLAN802.1Q Tagged Based VLAN, up to 255 VLAN groups
    Q-in-Q tunneling
    Private VLAN Edge (PVE)
    MAC-Based VLAN
    Protocol-Based VLAN
    Voice VLAN
    MVR (Multicast VLAN Registration)
    Up to 255 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
    Link AggregationIEEE 802.3ad LACP / Static Trunk
    Supports 10 groups of 16-Port trunk support
    QoSTraffic classification based, Strict priority and WRR
    8-Level priority for switching
    • Port Number
    • 802.1p priority
    • 802.1Q VLAN tag
    • DSCP/TOS field in IP Packet
    IGMP SnoopingIGMP (v1/v2/v3) Snooping, up to 255 multicast Groups
    IGMP Querier mode support
    MLD SnoopingMLD (v1/v2) Snooping, up to 255 multicast Groups
    MLD Querier mode support
    Erişim Kontrol Listesi
    IP-Based ACL / MAC-Based ACL
    Up to 256 entries
    Band Genişliği
    Per port bandwidth control
    Ingress: 500Kb~80Mbps
    Egress: 64Kb~80Mbps
    SNMP MIBsRFC-1213 MIB-II
    IF-MIB
    RFC-1493 Bridge MIB
    RFC-1643 Ethernet MIB
    RFC-2863 Interface MIB
    RFC-2665 Ether-Like MIB
    RFC-2819 RMON MIB (Group 1, 2, 3 and 9)
    RFC-2737 Entity MIB
    RFC-2618 RADIUS Client MIB
    RFC-2933 IGMP-STD-MIB
    RFC-3411 SNMP-Frameworks-MIB 
    IEEE 802.1X PAE
    LLDP
    MAU-MIB
    Standart Uygunluğu
    netmelik Uygunluğu
    FCC Part 15 Class A, CE
    Standart Uygunluğu
    IEEE 802.3 10Base-T
    IEEE 802.3u 100Base-TX/100Base-FX
    IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX
    IEEE 802.3ab 1000Base-T
    IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure
    IEEE 802.3ad Port trunk with LACP
    IEEE 802.1D Spanning tree protocol
    IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol
    IEEE 802.1s Multiple spanning tree protocol
    IEEE 802.1p Class of service
    IEEE 802.1Q VLAN Tagging
    IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
    IEEE 802.1ab LLDP
    IEEE 802.3af Power over Ethernet
    IEEE 802.3at Power over Ethernet PLUS
    RFC 768 UDP
    RFC 793 TFTP
    RFC 791 IP
    RFC 792 ICMP
    RFC 2068 HTTP
    RFC 1112 IGMP version 1
    RFC 2236 IGMP version 2
    RFC 3376 IGMP version 3
    RFC 2710 MLD version 1
    FRC 3810 MLD version 2
    Çevresel Özellikler
    Çalışma
    Sıcaklık:0 ~ 50 Degree C
    Nem Oranı:5 ~ 95% (non-condensing)
    Saklama
    Sıcaklık:-10 ~ 70 Degree C
    Nem Oranı:5 ~ 95% (non-condensing)


    Güvenli IP Gözetleme Altyapısı için İdeal Çözümler
    Özellikle büyüyen popüler IP gözetim uygulamaları için tasarlanan PLANET Gigabit 802.3at PoE yönetilebilir Switch olan WGSW-20160HP uzaktan power kontrolü ve IP kamera izleme yönetimi ile bir gözetim switchi olarak konumlandırılmıştır.WGSW-20160HP yerleşik L2/L4 switchleme cihazı ve akıllı PoE fonksiyonlarına sahiptir.RJ-45 bakır arabirim içerisinde 30-watt 802.3at PoE özelliğine sahip 10/100 / 1000Base-T port ve video ve görüntüler için yüksek hızlı gözetim iletimi için 4 ekstra Gigabit TP/SFP kombo arabime sahiptir.

     


    IP Kamera ve NVR Sistemleri için Mükemmel Entegrasyon Çözümleri
    Genellikle 12 veya 24 PoE portları içeren genel bilişim sistemleri endüstriyel switchlerden farklı olarak,WGSW-20160HP daha düşük toplam maliyetle orta-büyük ölçekli gözetim networkleri için 16 adet 802.3at PoE+ port sunmaktadır.WGSW-20160HP 40Gbps yüksek performanslı switch mimarisine ve 230 watt PoE power bütçesine sahiptir.16 PoE portundan kaydedilen video dosyaları WGSW-20160HP tarafından desteklenmektedir ve 8/16/32 kanallı NVR sistemlere veya kapsamlı izleme yapmak için gözetim yazılımına kaydedilebilmektedir.Örneğin bir adet WGSW-20160HP 16 kanallı NVR ile ve 16 PoE IP kamerayı bir kit yöneticilerin merkezi ve verimli bir yerel LAN gözetim sistemi ve internet yoluyla uzaktan siteyi yönetmek için kombine edilebilir.
     
    Esnek ve Genişletilebilir Uplink Çözümleri
    WGSW-20160HP NVR,Video yayın serveri ve NAS gibi gözetim yönetimini kolaylaştıran network gözetim cihazları ile bağlantı kurmak için 10/100/1000Base-T RJ-45 bakır destekleyen 4 ekstra Gigabit TP/SFP kombo arayüzüne sahiptir.Dual-speed yuvası sayesinde, 100Base-FX / 1000Base-SX/LX ile bağlantı sağlanabilir,SFP fiber alıcısı ile omurga switchine ve uzun mesafeli izleme merkezlerine uplink bağlantısı sağlanabilir.Mesafe multi-mode fiber ile 550 metreden 2km’ye,single mode fiber veya WDM fiber ile 10/20/30/40/50/70/120 kilometreye kadar çıkabilir.Kullanım alanı olarak şirket data merkezleri ve dağıtım alanları için uygundur.

    Gigabit Ethernet PoE Networkleri için Merkezi Güç Yönetimi
    Gigabit hız iletim özellikli PoE network uygulamalarının yüksek güç ihtiyaçlarını karşılamak adına,PLANET  WGSW-20160HP yüksek güç ve yönetilebilir yapılı PoE switch ile yüksek performans sunmaktadır. Gigabit IEEE 802.3af PoE ( 15.4W’a kadar) ve  IEEE 802.3at High-Power PoE ( 30.8W’a kadar) bütün portlarda.Ürün  PoE IP kameranın ihtiyaç duyduğu yüksek güç tüketimini karşılayabilmektedir.Örneklemek gerekirse IR,PTZ,speed dome kameralar ve kutu tipi yerleşik fan ve ısıtmalı IP kameralar bile desteklenmektedir.
    PoE yetkinliği aynı zamanda kurulum,yerleşim masrafını düşürmekle birlikte güç çıkışı alanına olan bağımlılığı da ortadan kaldırmıştır.Power ve data switchlemesi bir ünite içine entegre edilip,tek bir kablo üzerinden gönderilerek merkezden yönetilebilmektedir.Bu sayede ek AC kablolama maliyetlerini ortadan kaldırarak,ekstra kurulum süresinden de kazanç sağlar.

    Gözetim Yönetimleri için Bensersiz Dahili PoE Fonksiyonları

    Gözetleme networkü için yönetilebilir PoE switch olarak,WGSW-20160HP 4 adet özel PoE yönetim fonksiyonuna sahiptir:
    *PD ALIVE Check
    *Güç Geri Dönüşüm Planlaması
    *SMTP/SNMP Olay Bildirim Uyarısı 
    *PoE Planlaması

    Güç Verilen Cihazlar için Akıllı Alive Check Özelliği

    WGSW-20160HP serisi,gerçek zamanlı ping durumuna sahip izlenebilir güç ünitesi(Powered Device) olarak ayarlanabilmektedir.PD çalışmayı durdurduğunda ve yanıt vermediğinde, WGSW-20160HP serisi,PoE port akışını devam ettirerek,PD’nin tekrar çalışır hale gelmesini sağlamaktadır.Bu durum ağ sürdürülebilirliğini PoE portunun,PD’nin enerji kaynağını ve yönetim-kontrol mekanizmasını resetleyerek,yükünün azalmasını ve genel ağ güvenilirliğini sağlamaktadır.
     
    Güç Geri Dönüşüm Programı
    WGSW-20160HP serisi,bağlı olan her bir PoE IP kameralarının düzenli ve belirli zaman aralıklarıyla her hafta kendilerini yeniden başlatmalarına izin vermektedir.Bu sayede IP kameraların bellek aşımı dolayısıyla çökme riski azaltılmaktadır.

    SMTP/SNMP Olay Bildirim Alarmı
    Çoğu NVR’ler ve kamera yönetim yazılımları,SMTP e-mail alarmk fonksiyonu sunmasına rağmen WGSW-20160HP  daha üstün olarak durum alarm fonksiyonuna sahiptir.Bu fonksiyon ağ bağlantı kayıplarının teşhisi ve tanımlanması konusunda ,PoE’nin güç kaybı veya PD Alive Check Process’in reboot sürecinde yardımcı görevini görmektedir.

    Enerji Tasarrufu için PoE Düzenlemesi
    Dünyada yaygınlaşan enerji tasarrufu ve çevreyi koruma tedbirlerine katkı olarak, WGSW-20160HP serisi güç kaynağının gereğinden fazla tüketim yapmaması için efektif kontrole sahiptir.PoE düzenleme fonksiyonu sayesinde her portun kullanılıp kullanılmaması belirli zaman aralıklarına göre ayarlanılabilerek çalışma zamanı belirlenilebilir,bu sayede enerji ve maddi tasarruf sağlanmış olunur.
     
    IPv6 Networkleri için Uygun Maliyetli PoE Switch Çözümleri
    Günümüzde bir çok elektronik aygıt ve mobil cihazlar internete bağlantı sağlayabilmekte,dolayısıyla IP adres ihtiyacı yükseliş göstermekte.Fakat,geçerli IPv4 network yapısı bu düzeyde kullanıcı miktarının ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde yeterlilik sağlayamamakta.Bu durum ISS’leri IPv6(Internet Protocol versiyon 6) network yapısını benimsetmiştir.Talebi karşılamak amacıyla PLANET WGSW-20160HP IPv6 yönetilebilir Gigabit Ethernet Switchi IPv4 ve IPv6 yönetim fonksiyonlarını destekleyen yapısıyla sunulmuştur.Yani orijinal IPv4 network yapısını desteklemesiyle birlikte geleceğe dayalı sistemler için IPv6 yeni network yapısını da desteklemektedir.Kullanıcı dostu,kolay kullanılabilir arayüzü ve bir çok yönetim fonksiyonunu içermesiyle birlikte, WGSW-20160HP,IP takip-izleme ve Wireless servis sağlayıcıları için IPv6 network bağlantısı konusunda en iyi seçimdir.

    Etkin Yönetim Özellikleri
    Verimli yönetim adına, WGSW-20160HP serisi konsollu yönetilebilir Ethernet Switch,WEB ve SNMP arayüzleri ile donatılmıştır.Yerleşik web tabanlı arayüzü sayesinde, WGSW-20160HP serisi kolay kullanım,bağımsız platform yönetimi ve yapılandırma olanağı sunmaktadır. WGSW-24040HP serisi standart ağ yönetimi protokolünü(SNMP v1 ve v2) destekler ve herhangi bir standart tabanlı yönetim yazılımı aracılığıyla idare edilebilir.Metin tabanlı yönetim için, WGSW-20160HP serisine Telnet ve konsol portu üzerinden erişilebilir.Ayrıca WGSW-20160HP serisi SSH,SSL ve her oturumda paket içeriğini şifrelemeyi ve SNMPv3 bağlantılarını destekleyerek güvenli uzaktan yönetim erişimi sunar.

    Robust Layer 2 Özellikleri
    WGSW-20160HP serisi,dinamik port link gibi switch yönetim işlevleri için programlanabilir,Q-in-Q VLAN,Multiple Spanning Tree Protocol(MTSP) Layer 2’den 4’e QoS,bant genişliği kontrolü ve IGMP gözetimi yapabilmektedir. WGSW-20160HP serisi 802.1Q etiketli VLAN sağlar ve VLAN grupları maksimum 255’e kadar mümkündür.Desteklenen portların kümelenmesi yoluyla,WGSW-20160HP çoklu portların trunk yapılabilmesine ve fail-over desteğine sahiptir.

    Etkili Güvenlik
    WGSW-20160HP  serisi,güvenliği zirvede tutmak adına kapsamlı bir Layer 2’den Layer 4’e Erişim Kontrol Listesi(ACL) sunmaktadır.Bu sayede kaynak ve hedef IP adresi,TCP/UDP portlarını veya tanımlanan tipik ağ uygulamalarına dayalı paketleri reddederek,ağ erişimini kısıtlamak için kullanılabilir.Ürünün koruma mekanizması ek olarak 802.1x port tabanlı ve mac tabanlı kullanıcı ve cihaz kimlik doğrulaması içerir.Özel VLAN fonksiyonu ile kenar portları arasındaki iletişim kullanıcı gizliliğini sağlamak adına korunabilir.Yeni  WGSW-20160HP serisi net güvenliği ayrıca IP gözetlemesini önleme,geçersiz MAC adresi ile ARP paketlerini almak,DHCP gözetimi,IP kaynak koruması ve Dinamik ARP Denetleme fonksiyonlarını sağlayarak bu özellikler sayesinde Ağ yöneticileri artık eskisinden çok daha az zaman ve çaba ile yüksek güvenlikli kurumsal ağlar inşa edebilmektedirler.

    Toplu Taşıma Sistemlerinde Yüksek Güçlü IP Gözetimi ve Wireless LAN Servisi
    16 PoE üniteye kadar,dahili power arayüzü ve 4 Gigabit TP/SFP combo arayüzleriyle,WGSW-20160HP ile kolayca şirketler için merkezi power kontrollü IP kamera sistemi kurulabilmektedir.
    Ürün 8/16/32 kanallı NVR ve kapsamlı izleme sağlamak için gözleme sistemi yazılımlarıyla uyumlu biçimde çalışabilmektedir.Örneğin,bir adet WGSW-20160HP,16 kanallı NVR veya 2-8 kanallı NVR’ler ile kullanılabilmektedir,bu da her bir PoE portunun spesifik bir PoE kamera ile bağlanabilmesini sağlar ve yöneticilere tek bir merkezden bütün güvenlik sistemini yönetibilme olanağı sunar.WGSW-20160HP,içinde bulundurduğu 4 Gigabit TP/SFP kombo arayüzü ile public server grupları için esnek Gigabit TP ve fiber uplink bağlantısı sağlar.


    IP Ofis / Departman / Çalışma Grubu için PoE Switch

    IEEE.802.3at protokol imkanları PoE standartı üzerinde uygulandığında,WGSW-20160HP direk olarak herhangi bir IEE 802.3at son düğümlü yani PTZ gibi(Pan,Tilt & Zoom) network kameraları,Speed Dome IP kameralar,renkli ve dokunmatik VoIP telefonlar ve çok kanallı wireless LAN Access pointleri gibi örneklendirilebilir.Kablolu internet networkünün yanında,WGSW-20160HP geniş alanlarda yüksek hızlı internet hizmetlerini getirmek adına ulaşım istasyonları için daha verimli kablosuz LAN dağıtımına olanak sağlamaktadır.PoE Wireless LAN yapısını benimseyerek,taşıma konusunda ki yetkili kişiler gezginler için geniş alanlara daha iyi internet sunarak maliyet anlamında da kazanç elde ederler.
     


  • Yorumlar (0)

    0 yorum
    Yorum Yap
    Not: HTML'e dönüştürülmez!

  • Sipariş Bilgileri
    Kargo ve Teslimat
    Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
    Ödeme Metodları
    Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.
  • Ürün Detayları
    Uzunluk Birimi : Santimetre
    Uzunluk : 0
    Genişlik : 0
    Yükseklik : 0
    Ağırlık Birimi : Kilogram
    Ağırlık : 0

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek