MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: SGSW-24040P4
Stok Durumu: 2-3 Gün

IPv6 Managed 24-Port 802.3af PoE Gigabit Ethernet Switch + 4-Port SFP (400W), stackable

0,00$

IPv6 Managed 24-Port 802.3af PoE Gigabit Ethernet Switch + 4-Port SFP (400W), stackable

-+

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Sipariş Bilgileri
  • Ürün Detayları
  • Açıklama
    Donanım Özellikleri
    Bakır Portlar24 10/100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports with IEEE 802.3af PoE injector
    SFP/mini-GBIC Slot4 1000Base-SX/LX/BX SFP interfaces, shared with Port-21 to Port-24
    100Base-FX SFP transceiver compatible
    Arayüz1 x RS-232 DB9 serial port (115200, 8, N, 1)
    Switch Processing SchemeStore-and-Forward
    Switch Fabric68Gbps
    Adres Tablosu8K entries
    Share data Buffer1392 kilobytes
    Akış Kontrolü
    IEEE 802.3x Pause Frame for Full-Duplex
    Back pressure for Half-Duplex
    Jumbo Frame10Kbytes
    LEDSystem:
    Power, Master, FAN Alert, PoE Power Alert
    Ports:
    10/100/1000 Link/Act, PoE In-Use, SFP Link, Stack Port Link
    Reset Buton< 5 sec: System reboot
    > 5 sec: Factory Default
    Ölçüler (W x D x H)440 x 300 x 44.5 mm, 1U height
    Ağırlık4.5 KG
    Güç Gereksinimi
    SGSW-24040P: Max. 290 Watts / 989 BTU
    SGSW-24040P4: Max. 430 Watts / 1467 BTU
    ç Tüketimi
    AC 100~240V, 50/60Hz
    ESD Protection6KV DC
    Power over Ethernet
    PoE StandardıIEEE 802.3af Power over Ethernet / PSE
    PoE Power SupplyEnd-Span
    PoE Power OutputPer Port 48V DC, 350mA . Max. 15.4 Watts
    Power Pin Assignment1/2(+), 3/6(-)
    PoE Power BudgetSGSW-24040P: 220 Watts
    SGSW-24040P4: 380 Watts
    PoE AbilityNumber of PD@7Watts
    SGSW-24040P: 24
    SGSW-24040P4: 24

    Number of PD@15.4Watts
    SGSW-24040P: 14
    SGSW-24040P4: 24
    Stacking
    Stacking PortTwo 5Gbps HDMI-Like interface
    Stacking Numbers16
    Stacking Bandwidth10Gbps (Full-Duplex)
    Stack ID Display7-Segment LED Display (1~9, A~F,0)
    Stack TopologyRing / Chain / Back-to-Back stack
    Layer 2 Fonksiyonu
    Temel Yönetim Arayüzü
    Console, Telnet, Web Browser, SNMPv1, v2c
    Güvenlik Yönetim Arayüzü
    SSH, SSL, SNMP v3
    Port Konfigürasyonu
    Port disable/enable. 
    Auto-negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection 
    Flow Control disable / enable 
    Bandwidth control on each port
    VLAN802.1Q Tagged Based VLAN
    Port-Based VLAN
    Q-in-Q
    Private VLAN Edge (PVE)
    Up to 256 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
    Spanning Tree ProtokolIEEE 802.1D Spanning Tree
    IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree
    IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree
    Up to 8 MST instances
    Link AggregationIEEE 802.3ad LACP / Static Trunk
    Support 12 groups of 16-Port trunk support
    QoSTraffic classification based, Strict priority and WRR
    4-level priority for switching
    - Port Number 
    - 802.1p priority
    - 802.1Q VLAN tag
    DSCP / TOS field in IP Packet Policy-Based QoS

    IGMP SnoopingIGMP (v1/v2/v3) Snooping, up to 255 multicast Groups
    IGMP Querier mode support
    Erişim Kontrol Listesi
    IP-Based ACL / MAC-Based ACL
    Up to 256 entries
    SNMP MIBsRFC-1213 MIB-II
    IF-MIB
    RFC-1493 Bridge MIB
    RFC-1643 Ethernet MIB
    RFC-2863 Interface MIB
    RFC-2665 Ether-Like MIB
    RFC-2737 Entity MIB
    RFC-2618 RADIUS Client MIB
    RFC-2819 RMON MIB (Group 1, 2, 3 and 9)
    RFC-2933 IGMP-STD-MIB
    RFC3411 SNMP-Frameworks-MIB 
    IEEE802.1X PAE
    LLDP
    MAU-MIB
    Power over Ethernet
    Standart Uygunuluğu
    StandartlarFCC Part 15 Class A, CE
    SertifikalarUL, cUL
    Standart Uygunluğu
    IEEE 802.3 10Base-T
    IEEE 802.3u 100Base-TX/100Base-FX
    IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
    IEEE 802.3ab Gigabit 1000T
    IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure
    IEEE 802.3ad Port trunk with LACP
    IEEE 802.1d Spanning tree protocol
    IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol
    IEEE 802.1s Multiple spanning tree protocol
    IEEE 802.1p Class of service
    IEEE 802.1Q VLAN Tagging
    IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
    IEEE 802.1ab LLDP
    RFC 768 UDP
    RFC 793 TFTP
    RFC 791 IP
    RFC 792 ICMP
    RFC 2068 HTTP
    RFC 1112 IGMP version 1
    RFC 2236 IGMP version 2
    IEEE 802.3af Power over Ethernet
    Çevresel Özellikler
    ÇalışmaSıcaklık: 0 ~ 50 Degree C
    Nem Oranı: 20 ~ 95% (non-condensing)
    Saklamacaklık: -40 ~ 70 Degree C
    Nem Oranı: 20 ~ 95% (non-condensing)



    Şirketlerin ve Kobilerin Gigabit Ethernet Üzerinden Güç Sağladıkları Networkleri için Merkezi Güç Yönetimi Özelliği
    Daha popüler Gigabit PoE network uygulamaları için PLANET,SGSW-24040P/SGSW-24040P4 24 portlu Gigabit PoE yönetilebilir ve yığınlanabilir switchi sunmuştur.Bununla birlikte güvenilir yığınlama ve gelişmiş network özellikleri ile SGSW-24040P/SGSW-24040P4 gelişmiş Gigabit PoE,Wireless Access points,IP phones ve güvenlik video kameraları gibi network cihazlarının kurulum ve güç yönetimini optimize eder.SGSW-24040P aynı zamanda şuanki ve gelecekteki network yapıları için yüksek ölçeklenebilir yapısıyla ürünün kurulumu,yönetimi ve çalışması konusunda esneklik sunmaktadır.

    SGSW-24040P serisi Gigabit PoE Switch şirketler,Telekomlar ve kampüsler gibi büyük ölçekli dağıtım alanları için idealdir.Yüksek performans ve uygun maliyetli çözümler elde edilen SGSW-20040P serisi PoE Switch,802.11n AP barındıran Gigabit PoE LAN portu,megapikselli PoE IP kamera,PoE VoIP telefonlar ve fazlası gibi cihazlara Gigabit veri hızı ve PoE uyumlu cihazlara güç kaynağı sunmaktadır.Güç ve yüksek hızlı data switchlemesi tek ünite yoluyla organize edilerek tek bir kablo üzerinden verilerek,AC kablolamanın yaratacağı ekstra maliyet ve zaman kaybı ortadan kalkmış olur.Buna ek olarak Gigabit PoE switch ekstra elektrik çıkışına ihtiyaç duymayarak tavan,duvar ve ulaşılması zor mekanlarda kolaylık sağlamaktadır.Portlarda maksimum olarak 15.4W olan çıkış,güç aygıtları tarafından kullanılabilmektedir.Her bir cihaza dağıtılabilecek PoE teslimatı ise toplamda 380W olarak,bütün portlarda kullanılan cihazların ihtiyaç duyduğu güç gereksinimini karşılayabilmektedir.

    KOBİ’ler için Uygun Maliyetli IPv6 Gigabit Yönetilebilir Switch Çözümleri
     SGSW-24040P serisi IPv4 ve IPv6 yönetim fonksiyonlarını desteklemektedir.Orjinal network yapısı olan IPv4’le çalışmakla birlikte yeni nesil olan IPv6 yapısını da desteklemektedir.Kolay ve kullanıcı dostu yönetim-kullanım arayüzü ile birlikte pek çok yönetim fonksiyonları içermektedir. IPv6  FTTx edge servisi ve SMB ile IPv6 networküne bağlanmak için SGSW-24040P serisi ISS için en iyi seçimdir.

    Büyüyen Gigabit Networkler için Yüksek Yoğunluklu ve Esnek Kurulum Özellikli Switch Çözümleri
    SGSW-24040P/SGSW-24040P4 IEEE 802.3af PoE enjektörlü 24 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet portu,4 paylaşımlı Gigabit SFP slotu 2 atanmış HDMI-tipi yığınlanabilir switchleri bünyesinde barındırmaktadır.16 üniteye kadar,384 Gigabit Ethernet portu yığınlama grubu tarafından kontrol edilebilir ve ihtiyaç duyulan fonksiyona göre port eklemesi yapılabilmektedir.2 yerleşik yığınalama portu 5Gbps bant genişliği ve 20Gbps’ye kadar çift yönlü işlem hızı sunabilmektedir.Omurga sistemlerine güvenli bir topoloji içerisinde büyük miktarda veri akışı veya ünite başı 68Gbps switch yapılı yüksek kapasiteli network serverları ürün tarafından idare edilebilmektedir.Yığınlama teknolojisi aynı zamanda şasi tabanlı switchlerin SGSW-24040P4 ile entegre edilebilmesine uygun bedellerle izin vermektedir.

    Robust Layer 2 Özellikleri
    SGSW-24040P serisi,dinamik port link gibi switch yönetim işlevleri için programlanabilir,Q-in-Q VLAN,Multiple Spanning Tree Protocol(MTSP) Layer 2’den 4’e QoS,bant genişliği kontrolü ve IGMP gözetimi yapabilmektedir. SGSW-24040 serisi 802.1Q etiketli VLAN sağlar ve VLAN grupları maksimum 255’e kadar mümkündür.Ürünün destek bağlantı noktasının birleştirilmesi ile SGSW-24240P serisi birleştirilen birden fazla bağlantı noktası ile yüksek hızlı bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Ürün maksimum olarak 16 port ve 12 gruba kadar port link kümelenmesine izin vermektedir ve  fail-over desteği vermektedir.

    Verimli ve Güvenli Yönetim Özellikleri 
    Verimli yönetim adına, SGSW-24040P serisi konsollu yönetilebilir Ethernet Switch,WEB ve SNMP arayüzleri ile donatılmıştır.Yerleşik web tabanlı arayüzü sayesinde,SGSW-24040 serisi kolay kullanım,bağımsız platform yönetimi ve yapılandırma olanağı sunmaktadır. SGSW-24040P serisi standart ağ yönetimi protokolünü(SNMP) destekler ve herhangi bir standart tabanlı yönetim yazılımı aracılığıyla idare edilebilir.Metin tabanlı yönetim için, SGSW-24040P serisine Telnet ve konsol portu üzerinden erişilebilir.Ayrıca SGSW-24040P serisi SSH,SSL ve her oturumda paket içeriğini şifrelemeyi ve SNMPv3 bağlantılarını destekleyerek güvenli uzaktan yönetim erişimi sunar.

    Gelişmiş Güvenlik
    SGSW-24040P serisi,güvenliği zirvede tutmak adına kapsamlı bir Layer 2’den Layer 4’e Erişim Kontrol Listesi(ACL)sunmaktadır.Bu sayede kaynak ve hedef IP adresi,TCP/UDP portlarını veya tanımlanan tipik ağ uygulamalarına dayalı paketleri reddederek,ağ erişimini kısıtlamak için kullanılabilir.Ürünün koruma mekanizması ek olarak 802.1x port tabanlı ve mac tabanlı kullanıcı ve cihaz kimlik doğrulaması içerir.Özel VLAN fonksiyonu ile kenar portları arasındaki iletişim kullanıcı gizliliğini sağlamak adına korunabilir.Yeni SGSW-24040P serisi net güvenliği ayrıca IP gözetlemesini önleme,geçersiz MAC adresi ile ARP paketlerini almak,DHCP gözetimi,IP kaynak koruması ve Dinamik ARP Denetleme fonksiyonlarını sağlayarak bu özellikler sayesinde Ağ yöneticileri artık eskisinden çok daha az zaman ve çaba ile yüksek güvenlikli kurumsal ağlar inşa edebilmektedirler.

    Uzatma ve Esneklik Çözümleri
    SGSW-24040P serisi içinde yerleşik olarak 4 mini-GBIC slotu barındırmaktadır ve 100Base-FX veya 1000Base-SX/LX SFP(Small Form-factor Pluggable) fiber optik modülleri desteklemektedir.Bununla birlikte artık yönetici uygun SFP tranceiver’ını sadece sinyal mesafesi olarak değil,sinyal mesafesi konusunda da ayarlayabilmektedir.Mesafe olarak 550m’den 2km’ye kadar(multi-mode fiber ile) veya 10/50/70/120 kilometrelere kadar(Single-Mode fiber veya WDM fiber) ayarlanılabilir.Bu yapılar şirket data merkezleri ve uzantıları için idealdir.

    Departman / Çalışma Grubu PoE Switch

    24-Port’a kadar Gigabit yüksek power PoE yapısı ve in-line power arayüzü ile desteklenen SGSW-24040P4 switch ile kolayca merkezi kontrollü bir güç ağı inşa edebilir,şirketler ve kuruluşlar için kablosuz Gigabit AP,IP telefon veya işletmeler için mega-piksel özellikli IP kamera sistemi grubu kurulabilmektedir.Detaylandırmak gerekirse,24 IP kamerası ve wireless AP’ler ofis içindeki gözetleme ve wireless dolaşım ihtiyaçları için köşe kısımlara kolayca kurulumu sağlanabilir.Power soket limiti olmadan,yığınlanabilir PoE switch IP kameraların ve WLAN AP’lerin konumlandırılmasını çok daha kolay ve etkili hale getirmektedir.
     

    Video görüntüleme sistemleri fabrikalarda,depolarda ve halka açık alanlarda daha fazla ve daha önemli hale gelirken,PoE fonksiyonlu IP kameralar elektrik çıkısının içerde veya açık alanlarda kolayca bulunamadığı yerlerde büyük kolaylık sağlamaktadır.Örneklendirmek gerekirse,fabrika operasyonlarında veya depolardaki depolama güvenliği için PoE IP kameraları power çıkışının lokasyonuna bağımlılık olmadan istenen heryere montajlanabilmektedir.SGSW-24040P4 PoE switchleri ile merkezi kontrol yöneticisi olarak işlem yapabilir ve web arayüzü,SNMP trap ve SNMP gözetleme yöntemleriyle uzaktan power gözetleme fonksiyonlarına sahiptir.Yönetici PoE aygıtının verilerini ve alarm durumlarını anında elde edebilmekte ve öğrenebilmektedir.Ek olarak PoE IP kameraları uzaktan kontrol edilebilmekte buda yöneticinin yönetim etkinliğini ve üretkenliği artırmaktadır.

  • Yorumlar (0)

    0 yorum
    Yorum Yap
    Not: HTML'e dönüştürülmez!

  • Sipariş Bilgileri
    Kargo ve Teslimat
    Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
    Ödeme Metodları
    Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.
  • Ürün Detayları
    Uzunluk Birimi : Santimetre
    Uzunluk : 0
    Genişlik : 0
    Yükseklik : 0
    Ağırlık Birimi : Kilogram
    Ağırlık : 0

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek