MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: WGSW-52040
Stok Durumu: 2-3 Gün

48-Port 10/100/1000TP + 4-Port 100/1000X SFP Layer2/L4 Advanced SNMP Manageable Gigabit Switch

%NANnan$nan$

48-Port 10/100/1000TP + 4-Port 100/1000X SFP Layer2/L4 Advanced SNMP Manageable Gigabit Switch


  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Sipariş Bilgileri
  • Ürün Detayları
  • Açıklama
    Donanım Özellikleri
    Barkı Portlar
    48 10/ 100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports
    SFP / mini-GBIC Slot4 100/1000Base-X SFP interfaces
    Console1 x RJ-45-to-RS-232 serial port(9600, 8, N, 1)
    Switch ArchitectureStore-and-forward
    Switch Fabric104Gbps / non-blocking
    Switch Throughput77.38Mpps
    Adres Tablosu
    16K MAC address table with Auto learning function
    Data Aktarım Hızı
    1.5Mbytes
    Akış Kontrolü
    Back pressure for Half-Duplex
    IEEE 802.3x Pause Frame for Full-Duplex 
    Jumbo Frame16K bytes
    LEDSystem:
    PWR, SYS
    Ports:
    TP Port:10/100/1000 Link/Act
    SFP Slot: Link/Act
    Ölçüler (W x D x H)440 x 220 x 44 mm, 1U height
    Ağırlık2825g

    Güç Tüketimi

    55 watts / 187.6 BTU (maximum)
    Güç GereksinimiAC 100~240V, 50/60Hz
    Yönetim Fonksiyonu
    Sistem Konfigürasyonu
    Console, Telnet, SSH, Web Browser, SNMP v1, v2c and v3
    YönetimSupports both IPv4 and IPv6 addressing
    Supports the user IP security inspection for IPv4 / IPv6 SNMP
    Supports MIB and TRAP
    Supports IPv4 / IPv6 FTP/TFTP
    Supports IPv4 / IPv6 NTP
    Supports RMOM 1, 2, 3, 9 four group
    Supports the RADIUS authentication for IPv4 / IPv6 telnet user name and password
    Supports IPv4 / IPv6 SSH
    The right configuration for users to adopt radius server’s shell management
    Supports CLI, Console, Telnet
    Supports SNMPv1 / v2c / v3
    Supports Security IP safety net management function: avoid unlawful landing at nonrestrictive area 
    Supports Syslog server for IPv4 and IPv6
    Supports TACACS+
    Layer3 Fonksiyonu
    Static RouteSupports maximum 128 static routes
    Layer2 Fonksiyonu
    Port KonfigürasyonuPort disable/enable
    Auto-negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection
    Flow Control disable / enable
    Bandwidth control on each port
    Port Loopback detect
    Port DurumuDisplay each port’s speed duplex mode, link status, flow control status, and 
    auto negotiation status
    VLAN802.1Q Tagged Based VLAN, up to 256 VLAN groups
    Q-in-Q
    GVRP for VLAN Management
    Private VLAN Edge (PVE) supported
    Protocol-based VLAN
    MAC-based VLAN
    IP Subnet VLAN
    Band Genişliği Kontrolü
    TX / RX / Both
    Link AggregationIEEE 802.3ad LACP / Static Trunk
    Supports 32 groups of 8-Port trunk
    QoS8 priority queues on all switch ports
    Supports strict priority and Weighted Round Robin (WRR) CoS policies
    Traffic classification:
    ■ IEEE 802.1p CoS / ToS
    ■ IPv4 / IPv6 DSCP
    ■ Port-based WRR
    MulticastIGMP v1/ v2 / v3 Snooping
    Querier mode support
    MLDv1 / v2, MLD v1 / v2 Snooping
    Querier mode support
    Multicast VLAN Register (MVR)
    Erişim Kontrol Listesi
    Supports Standard and Expanded ACL
    IP-based ACL / MAC-based ACL
    Time-based ACL
    Up to 512 entries
    Band Genişliği Kontrolü
    At least 64Kbps step
    GüvenlikSupports MAC + port binding
    IPv4 / IPv6 + MAC + port binding
    IPv4 / IPv6 + port binding
    Supports MAC filter 
    ARP Scanning Prevention
    AuthenticationIEEE 802.1x port-based network access control
    AAA Authentication: TACACS+ and IPv4/IPv6 over RADIUS
    SNMP MIBsRFC-1213 MIB-II
    RFC-1215 Internet Engineering Task Force 
    RFC-1271 RMON 
    RFC-1354 IP-Forwarding MIB 
    RFC-1493 Bridge MIB 
    RFC-1643 Ether-like MIB 
    RFC -1907 SNMP v2 
    RFC-2011 IP/ICMP MIB 
    RFC-2012 TCP MIB 
    RFC-2013 UDP MIB 
    RFC-2096 IP forward MIB 
    RFC-2233 if MIB 
    RFC-2452 TCP6 MIB 
    RFC-2454 UDP6 MIB 
    RFC-2465 IPv6 MIB 
    RFC-2466 ICMP6 MIB 
    RFC-2573 SNMPV3 notify 
    RFC-2574 SNMPV3 vacm 
    RFC-2674 Bridge MIB Extensions (IEEE 802.1Q MIB) 
    RFC-2674 Bridge MIB Extensions (IEEE 802.1P MIB)
    Standart Uygunluğu
    Yönetmelik Uygunluğu
    FCC Part 15 Class A, CE
    StandartlarIEEE 802.3 10Base-T
    IEEE 802.3u 100Base-TX
    IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
    IEEE 802.3ab Gigabit 1000T
    IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure
    IEEE 802.3ad Port trunk with LACP
    IEEE 802.1D Spanning tree protocol
    IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol
    IEEE 802.1s Multiple spanning tree protocol
    IEEE 802.1p Class of service
    IEEE 802.1Q VLAN Tagging
    IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
    Çevresel Özellikler
    Çalışma
    Sıcaklık:0 ~ 50 degrees C
    Nem Oranı:5 ~ 95 % (non-condensing)
    Saklama
    Çalışma:-10 ~ 70 degrees C
    Nem Oranı:5 ~ 95 % (non-condensing)


    Şirket Omurgaları ve Data Merkezleri için Telekom Düzeyinde Gigabit Network Çözümleri

    PLANET WGSW-52040 Layer 2 yönetimli Gigabit Switchi olarak yüksek yoğunluklu performans ve statik Layer 3 routingsunmaktadır.104Gbps switchleme yapısı ile,WGSW-52040 aşırı büyük dataların güvenli bir topoloji ile şirketlerin omurga sistemlerine veya yüksek kapasiteli serverlara aktarılmasını sağlayabilir.Güçlü WRR(Weighted Round Robin) ve Network güvenlik özellikleri ile WGSW-52040 efektif olarak ISS ve Şirket voIP’leri için data trafik kontrolü,çoklu gönderim ve video yayını imkanı sağlamaktadır.

     Verimli IPv6 Desteği

    WGSW-52040,IPv4 protokolü desteklemesinin dışında IPv6 yönetim özelliklerini SSH,ACL,WRR ve RADIUS kimlik denetimi gibi şirketlere uygun düzeyde güvenlik özellikleri sunmaktadır.WGSW-52040 aynı zamanda IPv6’ya geçiş sürecinde,şirketlere düşük değişim maliyetleri sunarak yardımcı olmaktadır.Buna ek olarak IPv6 FTTx kenar networkü kurulduğunda network ekipmanlarının değişimine gerek duyulmamaktadır.

    Üst Düzey Performans

    WGSW-52040, 48 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet portlarını 4 Gigabit SFP slotu ile sunmaktadır.Ürün,yüksek performanslı switch mimarisi sayesinde bloke olmayan switch yapısı ve kablo bağlantısıyla 104Gbps gibi bir performans ortaya koymaktadır.Dolayısıyla  LAN dağıtımında ve gelişiminde ki artan geniş-bant taleplerine yanıt verebilmektedir.

    Robust Layer 2 Özellikleri

    WGSW-52040,Switch yönetim fonskiyonları tarafından port hız ayarı,port kümelenmesi,VLAN,Spanning Tree Protokol,WRR,bant genişliği kontrolü ve IGMP trafik gözetlemesi gibi özellikler ayarlanıp,programlanabilir.WGSW-52040 802.1Q etiketli VLAN, Q-in-Q,voice VLAN and GVRP protokollerine sahiptir.VLAN grupları WGSW-52040 üzerinde maksimum 256’ya kadar izin vermektedir.Port kümelenmesi desteklenerek,WGSW-52040 birden fazla port ile birlikte yüksek hızlı trunk performansı ortaya koymaktadır.Kanal 8 porttan 32 gruba kadar destek verebilmektedir.

    Mükemmel Trafik Kontrolü

    PLANET WGSW-52040 serisi güçlü fakat kolay trafik yönetimi ile hazırlanmış ve WRR özellikleri ile birlikte hizmetleri geliştirmek adına Telekomlar şirketleri tarafından sunulmaktadır.WRR özellik olarak kablo bağlantılı Layer 4 trafik sınıflandırıcılarının ve bant genişlğinin özellikle yararlı olduğu çoklu-kullanıcı ünitesi,çoklu-iş birimi,Telco veya VoIP,kesintisiz görüntü ve ses yayını veya çoklu gönderim gibi Network servis sağlayıcılarının kullandığı programları içermektedir.İçinde bulunan kullanışlı yapılandırma sihirbazı ile birlikte web arayüzü üzerinden kolayca ve hızlı bir şekilde tipik bir ağ uygulamasının kurallarını ayarlamada yardımcı olur.Aynı zamanda WGSW-52040 serisi,şirketlerin  sınırlı ağ kaynaklarını güçlendirir ve sesli-görüntülü konferans iletiminde en iyi performansı garanti eder.

    Etkili Güvenlik

    WGSW-52040,kapsamlı bir Access Kontrol Listesi(ACL) sunmaktadır amacıda güvenliği en üst noktaya taşımaktır. Trafik source/destination IP adresleri, source/destination MAC adresleri, IP protokolleri, TCP/UDP, IP önceliği, zaman aralıkları ve ToS olarak sınıflandırılabilmektedir.Ürünün güvenlik mekanizması aynı zamanda Port-bazlı 802.1x ve MAC-tabanlı kullanıcı ve cihaz kimlik denetimini barındırmaktadır.Port güvenlik fonksiyonu  efektif olarak müşteri ve kullanıcı sayısını limitleme fonksiyonuna sahiptir ve RADIUS kimlik denetlemesine sahiptir,bu sayede network adminleri yüksek güvenlikli şirket networklerini daha az zaman ve efor ile kurabilmekte ve yönetebilmektedir böylece port güvenliği ve illegal kullanıcılara karşı yeterli önlem kolaylıkla sağlanabilmektedir.

    Etkin Yönetim Özellikleri

    WGSW-52040,IP yığınlamayı destekleyerek network yöneticilerinin aynı seriden olan 24 switch’e kadar tek bir IP yoluyla tek tek bağlayıp ayarlanması yerine kolayca bağlantı kurmasına yardımcı olur.Etkili yönetim için,WGSW-52040 Yönetilebilir Gigabit Switch,konsola sahiptir ve WEB;SNMP yönetim arayüzlerini barındırmaktadır.Yerleşik web-tabanlı yönetim arayüzü sayesinde,WGSW-52040 kolay kullanım,bağımsız platform yönetimi ve ayar düzenleme merkezine sahiptir.WGSW-52040 Simple Network Management Protocol(SNMP) desteklemekte ve bu standart yönetim merkezi yazılımı tarafından yönetilebilmektedir.Yazı-tabanlı yazılım için,WGSW-52040 Telnet veya konsol portu yoluyla bağlanabilir.WGSW-52040 aynı zamanda SSH bağlantısını destekleyerek uzaktan yönetimi sunmakta ve  her bir aktarım seansında paket içeriklerini şifrelemektedir.

    Uzatma ve Esneklik Çözümleri

    WGSW-52040 serisi içinde yerleşik olarak 4 mini-GBIC slotu barındırmaktadır ve 100Base-FX veya 1000Base-SX/LX SFP(Small Form-factor Pluggable) fiber optik modülleri desteklemektedir.Bununla birlikte artık yönetici uygun SFP tranceiver’ını sadece sinyal mesafesi olarak değil,sinyal mesafesi konusunda da ayarlayabilmektedir.Mesafe olarak 550m’den 2km’ye kadar(multi-mode fiber ile) veya 10/50/70/120 kilometrelere kadar(Single-Mode fiber veya WDM fiber) ayarlanılabilir.Bu yapılar şirket data merkezleri ve uzantıları için idealdir.

    Server Farm Switch

    WGSW-52040,52 Gigabit Ethernet portuna kadar destek vererek şirketler ve network serverları için kullanıma uygundur.Serverlar için farm switch bağlantısı olarak kullanılması uygundur.Port trunklama fonksiyonu sayesinde,8GB geniş veri yolu gerektiğinde omurga için sağlanabilmektedir.

     

    Kurumsal Şirket Güvenliği ve QoS Kenar Switch

    IEEE 802.1x network Access denetimi ile,WGSW-52040 MAC/IP/Protokol Access Kontrol listesi ve Port Güvenlik fonksiyonları sunularak spesifik bir porttan geçen  MAC adresleri limitlenebilir.WGSW-52040 içindeki IGMP gözetlemesi ve QoS özellikleri sayesinde network verimliliği gelişmekte ve network müşterilerinin güvenliği sağlanmaktadır.

  • Yorumlar (0)

    0 yorum
    Yorum Yap
    Not: HTML'e dönüştürülmez!

  • Sipariş Bilgileri
    Kargo ve Teslimat
    Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
    Ödeme Metodları
    Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.
  • Ürün Detayları
    Uzunluk Birimi : Santimetre
    Uzunluk : 0
    Genişlik : 0
    Yükseklik : 0
    Ağırlık Birimi : Kilogram
    Ağırlık : 0

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek