MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: WGSW-28040
Stok Durumu: 2-3 Gün

28-Port 10/100/1000Mbps with 4 Shared SFP Managed Switch

513,00$

28-Port 10/100/1000Mbps with 4 Shared SFP Managed Switch

-+

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Sipariş Bilgileri
  • Ürün Detayları
  • Açıklama
    Donanım Özellikleri
    Donanım Sürümü
    Version 2
    Bakır Portlar
    28 10/ 100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports
    SFP/mini-GBIC Slot4 100/1000Base-X SFP interfaces, shared with Port-25 to Port-28
    Switch Processing SchemeStore-and-Forward
    Switch Fabric56Gbps / non-blocking
    Throughput @ 64Kbytes41.67Mpps
    MAC Adres Tablosu
    16K entries
    Share Data Buffer448K bytes
    Akış Kontrolü
    IEEE 802.3x Pause Frame for Full-Duplex
    Back pressure for Half-Duplex
    Jumbo Frame9216 Bytes
    LEDPower, SYS, LNK/ACT, 1000, SFP Link
    Ölçüler (W x D x H)440 x 200 x 44.5 mm, 1U height
    Ağırlık2.7 KG
    Güç Tüketimi
    Max. 22 Watts / 75.02 BTU
    Güç Gereksinimi
    AC 100~240V, 50/60Hz
    ESD Koruma
    6KV DC
    Layer 2 Fonksiyonu
    Temel Yönetim ArayüzüConsole, Telnet, Web Browser, SNMPv1, v2c
    Güvenlik Yönetim Arayüzleri
    SSH, SSL, SNMPv3
    Port Konfigürasyonu
    Port disable / enable 
    Auto-Negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection 
    Flow Control disable / enable 
    Port Description
    Port Durumu
    Display each port’s speed duplex mode, link status, Flow control status, Auto negotiation status, trunk status.
    VLAN802.1Q Tagged Based VLAN
    Q-in-Q
    Up to 256 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
    Link AggregationIEEE 802.3ad LACP / Static Trunk
    Supports 8 groups of 8-Port trunk support
    QoS8-Level priority queue for switching
    Traffic classification based, Strict priority and WRR
    ‧802.1p priority
    ‧IP DSCP field
    IGMP SnoopingIGMP (v1/v2/v3) Snooping, up to 255 multicast Groups
    IGMP Querier mode support
    Erişim Kontrol Listesi
    IP-Based ACL / MAC-Based ACL
    Up to 256 entries
    SNMP MIBsRFC 1213 MIB-II
    IF-MIB
    RFC 1493 Bridge MIB
    RFC 1643 Ethernet MIB
    RFC 2863 Interface MIB
    RFC 2665 Ether-Like MIB
    RFC 2819 RMON MIB
    RFC 2737 Entity MIB
    RFC 3411 SNMP-MIB 
    Standart Uygunlukları
    Regulation ComplianceFCC Part 15 Class A, CE
    Standart Uygunluğu
    IEEE 802.3 10Base-T
    IEEE 802.3u 100Base-TX
    IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
    IEEE 802.3ab Gigabit 1000T
    IEEE 802.3x Flow Control
    IEEE 802.3ad Port trunk with LACP
    IEEE 802.1D Spanning tree protocol
    IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol
    IEEE 802.1s Multiple spanning tree protocol
    IEEE 802.1p Class of service
    IEEE 802.1Q VLAN Tagging
    IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
    Çevresel Özellikler
    Çalışma SıcaklığıTemperature:0 ~ 50 Degree C
    Relative Humidity:20 ~ 95% (non-condensing)
    Saklama Sıcaklığı
    Temperature:-10 ~ 70 Degree C
    Relative Humidity:20 ~ 95% (non-condensing)



    KOBİ’ler için Yüksek Performanslı ve Uygun Maliyetli Gigabit Network Çözümleri
    PLANET  uygun maliyetli ve efektif yönetilebilir PoE Gigabit Switch olarak WGSW-28040 serisini sunmuştur ve bu ürün SMB ve SOHO PoE network altyapıları için dizayn edilmiştir.Kullanıcı dostu ve gelişmiş IPv6 / IPv4 yönetim arayüzü ve verimli L2 / L4 switchleme fonksiyonlarının dışında,WGSW-28040 serisi enerji tasarrufu,yüksek hız ve güvenilir ofis networkü sağlamak adına yeşil-çevre dostu teknolojiyi kullanmaktadır.WGSW-28040 serisi yeni nesil network yapılanmaları için oldukça uygundur ve kullanıcılara düşük toplam maliyet sunmaktadır.Bu iş genişletme veya ağ altyapılarını geliştirmek için en iyi yatırımdır.

    Üst Düzey Performans
    WGSW-28040, 28 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet portlarını 4 Gigabit 100/1000Base-x paylaşımlı SFP slotları ile sunmaktadır.Ürün,yüksek performanslı switch mimarisi sayesinde bloke olmayan switch yapısı ve kablo bağlantısıyla 104Gbps gibi bir performans ortaya koymaktadır.Dolayısıyla  LAN dağıtımında ve gelişiminde ki artan geniş-bant taleplerine yanıt verebilmektedir.
     
    Fansız Dizayn
    En yeni çip teknolojisini ve çevreci teknolojiyi benimseyen WGSW-28040,fansız ve sessiz dizaynlı efektif soğutma sistemi sayesinde önemli bir güç tüketimi sağlamaktadır.Ayrıca,WGSW-28040 operasyonlarını her alanda stabil ve sessiz bir biçimde gerçekleştirerek performans kaybı yaşamadan çalışabilmektedir. 
     
    IPv6 / IPv4 İkili Yığınlama
    IPv6 yönetim özelliklerini desteklemekle birlikte aynı zamanda geriye dönük IPv4 uyumluluğuna sahiptir.WGSW-28040 serisi SMB’lerin IPv6’ya geçişi ISS,IPv6 FTTx kenar ağı kurarken düşük maliyetlerle ve network tesisinde değişikliğe gerek olmadan yapılabilmektedir.

    Robust Layer 2 Özellikleri
    WGSW-28040 serisi port link kümelenmesi,802.1Q ve Q-in-Q VLAN,Çoklu Spanning Tree protokolü,Loop ve BPDU koruması ve IGMP trafik gözetlemesi gibi gelişmiş switch yönetim fonksiyonları için programlanabilmektedir.Kümelenmiş portların  desteklenmesiyle,WGSW-28040 serisi yüksek hızlı trunk bağlantılı çoklu portların 16Gbps fat pipe(yüksek bant genişliğine sahip bağlantı) ve fail-over desteği sağlar.

    Etkin Trafik Kontrolü
    WGSW-28040 serisi robust QoS özelliklerini barındırmaktadır ve üst düzey data,ses ve video çözümlerini geliştirmek için güçlü trafik yönetim özelliklerine sahiptir.Ürünün fonksiyonel yapısı tek ve çoklu noktalara yayın için storm kontrol,port başı bant genişliği kontrolü,IP DSCP QoS önceliği ve ataması olarak sıralanabilir.Ürün VoIP ve video akışı iletimi konusunda en iyi performansı garanti eder,işletmelerin sınırlı ağ kaynaklarını tüm avantajıyla kullanmasını sağlayarak işletmeleri güçlendirmeye yardımcı olur.

    Gelişmiş ve Güvenli Yönetim Özellikleri
    Verimli yönetim adına, WGSW-28040 serisi konsollu yönetilebilir Ethernet Switch,WEB,telnet ve SNMP arayüzleri ile donatılmıştır.Yerleşik web tabanlı arayüzü sayesinde, WGSW-28040 serisi kolay kullanım,bağımsız platform yönetimi ve yapılandırma olanağı sunmaktadır. WGSW-28040 serisi standart ağ yönetimi protokolünü(SNMP) destekler ve herhangi bir standart tabanlı yönetim yazılımı aracılığıyla idare edilebilir.Metin tabanlı yönetim için, WGSW-28040 serisine Telnet ve konsol portu üzerinden erişilebilir.Ayrıca SGSW-24240 serisi uzaktan yönetim imkanı ve SSH,SSL bağlantısı ile her oturumda paket içeriğini şifrelemeyi sağlamaktadır.

    Etkili Güvenlik
    WGSW-28040,kapsamlı bir Access Kontrol Listesi(ACL) sunmaktadır amacıda güvenliği en üst noktaya taşımaktır. Trafik source/destination IP adresleri, source/destination MAC adresleri, IP protokolleri, TCP/UDP, IP önceliği, zaman aralıkları ve ToS olarak sınıflandırılabilmektedir.Ürünün güvenlik mekanizması aynı zamanda Port-tabanlı 802.1x ve MAC-tabanlı kullanıcı ve cihaz kimlik denetimini barındırmaktadır.Port güvenlik fonksiyonu  efektif olarak müşteri ve kullanıcı sayısını limitleme fonksiyonuna sahiptir ve RADIUS kimlik denetlemesine sahiptir,bu sayede network adminleri yüksek güvenlikli şirket networklerini daha az zaman ve efor ile kurabilmekte ve yönetebilmektedir böylece port güvenliği ve illegal kullanıcılara karşı yeterli önlem kolaylıkla sağlanabilmektedir.Korunan Port ve Port güvenliği fonksiyonları ile kullanıcı güvenliği ve kullanıcılara bireysel port ataması ve limitlemesi güvenliği en üst düzeye çıkarmaktadır.

    Esnek Mesafe Uzatma Çözümleri
    WGSW-28040 serisi içinde yerleşik olarak 4 mini-GBIC slotu barındırmaktadır ve 100Base-FX veya 1000Base-SX/LX SFP(Small Form-factor Pluggable) fiber optik modülleri desteklemektedir.Bununla birlikte artık yönetici uygun SFP tranceiver’ını sadece sinyal mesafesi olarak değil,sinyal mesafesi konusunda da ayarlayabilmektedir.Mesafe olarak 550m’den 2km’ye kadar(multi-mode fiber ile) veya 10/20/30/40/50/70/120 kilometrelere kadar(Single-Mode fiber veya WDM fiber) ayarlanılabilir.Bu yapılar şirket data merkezleri ve uzantıları için idealdir.

    Çevre Dostu Yeşil Network
    Dünya çapında yayılan enerji tasarrufu eğilimine paralel olarak WGSW-28040,yeni nesil çevreci teknolojiyi kendine adapte ederek enerji tasarrufu ve Gigabit performansı sunmaktadır.Yeni cihaz dizaynı performans kaybı olmaksızın %60 daha az enerji tüketmektedir ve ihtiyaç duyulan durumlar için esnek enerji tasarrufu seçenekleri sunmaktadır.

    Üst Düzey Performansa Sahip Omurga / Server Farm Switch
    Gigabit Ethernet desteklenen cihazlar,şirketlerin ve ağ sunucularının temel birimi haline gelmiştir. Saniye başı 56 Gigabit’e kadar veri ortaya kolaybilen ve bloke olmayan switch yapısı ile WGSW-28040 artık kolaylıkla ihtiyaç duyulan bant genişliğini sağlayabilmektedir.Ürün şirketlerin ve işletmelerin omurga yapıları için kolaylıkla yerel ağ,yüksek bant genişliği ve Gigabit Ethernet Network yapısı sağlayabilmektedir.Barındırdığı port trunklama fonksiyonu ile 16Gpbs fat-pipe veri bağlantısı omurga ihtiyaç duyması halinde sağlanabilmektedir.Serverlara bağlantı sağlamak amacıyla server farm switchi olarak kullanılması idealdir.Barındırdığı 4 SFP portu ile,WGSW-28040 Gigabit Ethernet LX/SX SFP modüller aracılığı ile kenar ağa uplink bağlantısı sağlayabilmektedir.
     
    Departman / Kenar Networkleri için ACL,Güvenlik ve QoS Switch 
    WGSW-28040 aşağıdaki özellikler ile birlikte network kalitesini,etkinliğini ve network müşterilerinin güvenliğini sağlamakta ve geliştirmektedir.
                                                       
    ■ Layer 2’den Layer 4’e Erişim Kontrol Listesi(ACL)
    ■ QoS
    ■ 802.1X por tabanlı network için kimlikli erişim güvenliği
    ■ Multicast IGMP gözetlemesi
                                                                     

  • Yorumlar (0)

    0 yorum
    Yorum Yap
    Not: HTML'e dönüştürülmez!

  • Sipariş Bilgileri
    Kargo ve Teslimat
    Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
    Ödeme Metodları
    Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.
  • Ürün Detayları
    Uzunluk Birimi : Santimetre
    Uzunluk : 0
    Genişlik : 0
    Yükseklik : 0
    Ağırlık Birimi : Kilogram
    Ağırlık : 0

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek