MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: GSW-2404SF
Stok Durumu: 2-3 Gün

24-Port 10/100/1000Base-T with 4-Port SFP Web-Smart Gigabit Ethernet Switch

%NANnan$nan$

24-Port 10/100/1000Base-T with 4-Port SFP Web-Smart Gigabit Ethernet Switch


  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Sipariş Bilgileri
  • Ürün Detayları
  • Açıklama
    Donanım Özellikleri
    Hardware VersionVersion 3
    10/100/1000Mbps Bakır Portlar24-Port Auto-MDI / MDI-X
    SFP / mini-GBIC Slot4, shared with Port-21~Port-24, 100Base-FX / 1000Base-SX/LX Dual mode
    Switch ArchitectureStore-and-Forward
    Switch Throughput@64Bytes35.7Mpps
    Switch Fabric48Gbps / non-blocking
    Data Aktarım Hızı500KB
    Address Table8K entries
    Akış KontrolüBack pressure for Half-Duplex , IEEE 802.3x Pause Frame for Full-Duplex
    Power ConsumptionMax. 26 Watts / 88 BTU

    Ölçüler

    440 x 120 x 44 mm, 1U height
    Ağırlık1.67kg
    Güç Tüketimi AC 100~240V, 50/60Hz , 1A
    ÇalışmaOperating: 0~50 Degree C / Storage: -40~70 Degree C
    NemOperating: 5~90% , non-condensing / Storage: 5~90% , non-condensing
    Layer 2 Fonksiyonu
    YönetimWeb Browser, SNMPv1, v2c
    Firmware YükseltmeWeb interface
    Konfigürasyon yedekleme ve geri yüklemeYes, through web interface
    Port Konfigürasyonu- Port disable/enable
    - Auto-Negotiation
    - 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection
    - Flow Control disable / enable
    - Inband and outband bandwidth control
    - Port description
    - Frame Length setting
    Port StatisticsDisplays per port Ethernet traffic receive counter information
    SFP module Bilgi EkranıYes
    Port MirroringMonitor the incoming or outgoing traffic on a particular port
    Link AggregationSupports 8 groups of 12-Port trunk, IEEE 802.3ad LACP
    VLANPort-Based VLAN / IEEE 802.1Q Tagged Based VLAN , up to 256 VLAN groups
    Rapid Spanning TreeYes
    IGMP SnoopingIGMP Querier , IGMP (v1/v2) Snooping, up to 256 multicast Groups
    QoS4 priority queues on all switch ports, 8 mapping ID to 4 priority queues, Traffic class assignment based on IEEE 802.1p tag, or DSCP field
    IEEE 802.1x AuthenticationYes
    Filter ConfigurationSource IP filter per port to block unauthorized access
    MAC Address FilterStatic MAC Address assigns destination MAC address at specified port
    DiagnosticsCable Diagnostics technology and ICMP Ping function
    Link Layer Discovery Protocol (LLDP)Discover basic information of neighboring devices on the local broadcast domain
    Green NetworkingEnergy save for per port link up / link down operation mode
    Standart Uygunluğu
    Regulation ComplianceFCC Part 15 Class A, CE
    Standart UygunluğuIEEE 802.3: 10Base-T
    IEEE 802.3u: 100Base-TX / 100Base-FX
    IEEE 802.3z: 1000Base- SX/LX
    IEEE 802.3ab: 1000Base-T
    IEEE 802.3x: Flow Control and Back pressure
    IEEE 802.3ad: Port trunk with LACP
    IEEE 802.1Q: VLAN Tagging
    IEEE 802.1w: Rapid spanning tree protocol
    IEEE 802.1p: Class of service
    IEEE 802.1x: Port Authentication Network Control 
    IEEE 802.1ab: LLDP



    Şirket Omurgaları ve Data Merkezi Networkleri için Yüksek Performanslı ve Uygun Maliyetli Gigabit Çözümleri
    PLANET GSW-2404SF Layer 2 Web Smart Gigabit Switch büyük miktarda data’nın güvenli bir topoloji içerisinde şirket omurga sistemlerine veya yüksek kapasiteli network serverlarına bağlantısını 48Gbps performanslı switch yapısı ile sağlayabilmektedir.QoS ve network güvenliği’nin güçlü özellikleri ile GSW-24040SF şirketler ve işletmeler için efektif data trafik kontrolü sunarak VoIp,video yayını ve multicast gibi uygulamalarda etkinlik gösterebilmektedir.GSW-2404SF sunduğu 24 adet 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet portları ile 4 paylaşımlı SFP slotuna sahiptir.Bloke olmayan switch yapısı ve kablo hızı bağlantısıyla 48Gbps veri hızı ortaya koyabilmekte böylece LAN geliştirmelerindeki artan bantgenişliği talebi kolaylıkla karşılanabilmektedir.Kampüs core layerleri,şirket networkleri ve büyükşehir networklerinin layer kümelenmeleri için ideal kullanım imkanı sunmaktadır.

    Robust Layer 2 Özellikleri
    GSW-2404SF serisi,gelişmiş switch yönetim işlevleri için programlanabilir,bunlar port yansıtma,dinamik port IEEE 802.3ad link kümelenmesi,port tabanlı IEEE 802.1Q VLAN,Q-in-Q VLAN,Rapid Spanning Tree Protocol,IEEE 802.1p QoS,bantgenişliği ataması,IGMP QUerirer /Gözetleme ve Link Layer Kurtarma Protokolüdür.GSW-2404SF IEEE 802.1Q etiketli VLAN ile maksimum 256 VLAN grubuna müsaade etmektedir. GSW-2404SF çoklu portlarla kombine edilerek yüksek hızlı trunklama uygulamalarına müsaade etmektedir.Ürün 12 port ve 8 gruba kadar trunklamaya müsaade etmekte ve  fail-over desteği vermektedir.

    Mükemmel Trafik Kontrolü
    GSW-2404SF,güçlü trafik yönetimi ile gelmekte ve QoS özellikleri sayesinde SMB’lerin bağlantı hizmetlerini geliştirmek için kullanılmaktadır. QoS özellik olarak IEEE 802.1p 4 kuyruk önceliği / DSCP ve bantgenişliği limitlese gibi multi-tenant,multi-business üniteler,Telco veya network servis sağlayıcıları uygulamalarında geniş yer bulmaktadır.GSW-2404SF sınırlı network kaynaklarının tüm avantajlarını kullanmalarına yardımcı olmakta ve video konferans ve VoIP kullanım ve iletişim performansında en iyi performansı garanti etmektedir.

    Etkin Yönetim Özellikleri
    Verimli yönetim adına, GSW-2404SF serisi konsollu yönetilebilir Ethernet Switch,WEB ve SNMP arayüzleri ile donatılmıştır.Yerleşik web tabanlı arayüzü sayesinde, GSW-2404SF serisi kolay kullanım,bağımsız platform yönetimi ve yapılandırma olanağı sunmaktadır. GSW-2404SF serisi standart ağ yönetimi protokolünü(SNMP) destekler ve herhangi bir standart tabanlı yönetim yazılımı aracılığıyla idare edilebilir.Metin tabanlı yönetim için, GSW-2404SF serisine Telnet ve konsol portu üzerinden erişilebilir.Ayrıca GSW-2404SF serisi yedekleme ve düzenleme fonksiyonu ile çoklu cihazların ayarları web arayüzü ile aynı anda yapılabilmektedir.

    Etkili Güvenlik
    PLANET GSW-2404SF IEEE 802.1X port tabanlı Access kontrol ve Radius kimlik denetimi sunarak sistem kimlik denetimine sahiptir.Güvenlik mekanizması filtreleme ayarı ve MAC adresi filtrelemesi içermektedir.Filtreleme ayarı ile port başına IP kaynağı izinsiz bağlantıları engelleyerek statik MAC aresi hedeleflenen porta MAC adres ataması yapabilmektedir.Port tabanlı IEEE 802.1Q VLAN fonksiyonu ile network yöneticileri yüksek güvenlikli şirket ağlarını çok daha az süre ve eforla kurabilmektedir.

    Uzatma ve Esneklik Çözümleri
    GSW-2404SF serisi içinde yerleşik olarak 4 mini-GBIC slotu barındırmaktadır ve 1000Base-SX/LX ve WDM SFP(Small Form-factor Pluggable) fiber optik modülleri desteklemektedir.Bununla birlikte artık yönetici uygun SFP tranceiver’ını sadece sinyal mesafesi olarak değil,sinyal mesafesi konusunda da ayarlayabilmektedir.Mesafe olarak 550m’den(multi-mode fiber ile) veya 10/20/30/40/50/70/120 kilometrelere kadar(Single-Mode fiber veya WDM fiber) ayarlanılabilir.Bu yapılar şirket data merkezleri ve uzantıları için idealdir.

    Enerji Tasarrufu ve Yüksek Gigabit Performansı için Optimal Çözüm
    Gelişen enerji tasarru trendi doğrultusunda,PLANET GSW-24040SF yeni nesil çevreci teknolojiyi benimsemiştir.GSW-2404SF önceki versiyonuna göre enerji tasarrufu ve Gigabit performansı konularında gelişim göstermiştir.Yeni cihaz yapısı ile  hiçbir performans kaybına uğramadan %15 daha az enerji harcamaktadır. Buna ek olarak taleplere karşılık esnek enerji tasarrufu modları sunmaktadır.Ürün özel olarak şirketler ve kampüsler için dizayn edilmiştir.


    GSW-2404SF aşağıdaki gelişmiş çevreci teknolojileri barındırmaktadır.
    -Hibernasyon enerji tasarrufu modu seçimi.
      - Link-up ve link-down
      - Link-up 
      - Link-down  
      - Enerji Tasarrufu Kapalı
         -Kablo uzunluğuna bağlı akıllı enerji dağıtımı algılaması.

     
     
    Üst Düzey Performansa Sahip Omurga / Server Farm Switch
    Gigabit Ethernet desteklenen cihazlar,şirketlerin ve ağ sunucularının temel birimi haline gelmiştir. Saniye başı 48 Gigabit’e kadar veri ortaya kolaybilen ve bloke olmayan switch yapısı GSW-2404SF artık kolaylıkla ihtiyaç duyulan bant genişliğini sağlayabilmektedir.Ürün şirketlerin ve işletmelerin omurga yapıları için kolaylıkla yerel ağ,yüksek bant genişliği ve Gigabit Ethernet Network yapısı sağlayabilmektedir.Barındırdığı port trunklama fonksiyonu ile 24Gpbs fat-pipe veri bağlantısı omurga ihtiyaç duyması halinde sağlanabilmektedir.Serverlara bağlantı sağlamak amacıyla server farm switchi olarak kullanılması idealdir.Barındırdığı 4 SFP portu ile, GSW-2404SF Gigabit Ethernet LX/SX SFP modüller aracılığı ile kenar ağa uplink bağlantısı sağlayabilmektedir.
     
    Güvenlik ve QoS için Departman / Kenar Switch
    GSW-2404SF network efektifliğini ve güvenliğini artırmak adına kullanıcılara aşağıdaki güçlü özellikleri sunmaktadır:
     • QoS
     • 802.1x Port tabanlı ve MAC tabanlı network erişim kimlik doğrulama güvenliği
     • Yetkisiz Erişimi engellemek için kaynak IP filtreleme özelliği ile port başına filtreleme 
     • Statik MAC Adresinin belirlenen port’a hedef MAC adresi atayabilmesi.
     • Multicast IGMP Gözetleme
     

  • Yorumlar (0)

    0 yorum
    Yorum Yap
    Not: HTML'e dönüştürülmez!

  • Sipariş Bilgileri
    Kargo ve Teslimat
    Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
    Ödeme Metodları
    Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.
  • Ürün Detayları
    Uzunluk Birimi : Santimetre
    Uzunluk : 0
    Genişlik : 0
    Yükseklik : 0
    Ağırlık Birimi : Kilogram
    Ağırlık : 0

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek