MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: FGSW-4840S
Stok Durumu: 2-3 Gün

48-Port 10/100Base-TX + 2-Port 1000Base-T Gigabit + 2-Port MiniGBIC(SFP) Web/Smart Switch

424,00$

48-Port 10/100Base-TX + 2-Port 1000Base-T Gigabit + 2-Port MiniGBIC(SFP) Web/Smart Switch

-+

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Sipariş Bilgileri
  • Ürün Detayları
  • Açıklama
    Donanım Özellikleri
    10/100/Base-TX Port48 RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports
    10/100/1000Base-T Port2 RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports
    SFP Mini-GBIC Arayüzü2
    Switch Processing SchemeStore-and-Forward
    Switch fabric17.6Gbps
    Throughput (packet per second)13Mbps
    Address Table8K entries
    Data Aktarım Hızı1536KBytes
    Akış KontrolüBack pressure for half duplex, IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex
    Ölçüler440 x 260 x 44 mm, 1U height
    Ağırlık3.4 kg
    Güç Gereksinimi100~240 VAC, 1.2A, 50-60 Hz
    Güç Tüketimi24 Watts, 81 BTU/hr
    SıcaklıkOperating: 0~50 Degree C, Storage: -40~70 Degree C
    NemOperating: 5~90%, Storage: 5~90% (Non-condensing)
    Standart Uygunluğu
    Regulation ComplianceFCC Part 15 Class A, CE
    Standart UygunluğuIEEE 802.3 (Ethernet) 
    IEEE 802.3u (Fast Ethernet) 
    IEEE 802.3ab(Gigabit Ethernet) 
    IEEE 802.3z (Gigabit Ethernet) 
    IEEE 802.3x (Full-duplex flow control)



    Birkaç yıl önce,PLANET FGSW-4840S’ı geliştirerek uygun maliyetli ve yüksek akımlı network uygulaması adına en iyi çözümü geliştirdi.Ek olarak daha sağlam bir Layer  2 yönetim fonksiyonu için PLANET FGSW-4840S’in yenilenmiş halini sundu.Yeni ürün çok daha güvenli bir biçimde uzaktan yönetim ile güvenlik yönetim arayüzü ayarları ve güvenliği kontrol edilebilmektedir.

    Şirket ve Kampüs Networkleri için Yüksek Yoğunluklu ve Tam Fonksiyonlu Layer 2 Yönetilebilir Switch  
    PLANET FGSW-4840S 48-Port 10/100Mbps Hızlı Ethernet Switchi ile birlikte 2 Port Gigabit ve 2 Port Gigabit SFP arayüzlerini barındırmaktadır.Yüksek performanslı switch mimarisi ile bloke olmayan 17.6Gbps veri hızına sahip switch yapısına ve kablo bağlantısıyla 13Mbps veri aktarım hızına sahiptir.Yerleşik 4 GbE uplink portları büyük çaplı uzatılabilirlik,esneklik ve bağlantı kalitesini core switchler veya serverlar için sunmaktadır.QoS ve network güçlü güvenlik özelliklerinin sunulduğu FGSW-4840S şirketler ve işletmeler için VoIP,video yayını ve çok noktaya yayın gibi uygulamalarda efektif data kontrolü imkanı sunmaktadır.Ürün şirketlerin veya kampüslerin uzaktan Access layer’ları i ve büyükşehir networklerinin yığınlama layer’ları için idealdir. 
     
    Robust Layer 2 Özelliği
    FGSW-4840S serisi,gelişmiş switch yönetim işlevleri için programlanabilir,bunlar port yansıtma,port güvenliği,port izalosyonu ve loopback tespitidir.Ayrıca özellik olarak dinamik port link kümelenmesi(Static Trunk ve LACP),802.1Q VLAN,Spanning Tree Protokolü(STP),Rapid Spanning Tree Protokolü(RSPT) ve Çoklu Spanning Tree Protokolü(MSTP),MAC adreslerini Statik/Dinamik/Filtreleme,IGMP gözetlemesi,Multicast IP ve Multicast Filtre,DHPC filtrelemesi ile desteklenen portların kümelenmesi yoluyla,FGSW-4840S çoklu portlarla kombine edilerek yüksek hızlı trunklama uygulamalarına müsaade etmektedir.Ürün 4 port ve 6 gruba kadar trunklamaya müsaade etmekte ve fail-over desteği vermektedir.

    Gelişmiş Güvenlik
    FGSW-4840S serisi,güvenliği zirvede tutmak adına kapsamlı bir Layer 2’den Layer 4’e Erişim Kontrol Listesi(ACL) sunmaktadır.Buda kısıtlı network yapılarına paket erişimlerini reddetme ve belirli kaynağa ve IP lokasyonuna karşı paket reddetme olanağı tanımaktadır. 

    Etkin Trafik Kontrolü
    FGSW-4840S serisi robust QoS özelliklerini barındırmaktadır ve üst düzey data,ses ve video çözümlerini geliştirmek için güçlü trafik yönetim özelliklerine sahiptir.Ürünün fonksiyonel yapısı tek ve çoklu noktalara yayın için storm kontrol,port başı bant genişliği kontrolü,802.1p/CoS/IP DSCP QoS önceliği ve ataması olarak sıralanabilir.Ürün VoIP ve video akışı iletimi konusunda en iyi performansı garanti eder,işletmelerin sınırlı ağ kaynaklarını tüm avantajıyla kullanmasını sağlayarak işletmeleri güçlendirmeye yardımcı olur.

    Gelişmiş ve Güvenli Yönetim Özellikleri
    Verimli yönetim adına, FGSW-4840S serisi konsollu yönetilebilir Ethernet Switch,WEB,telnet ve SNMP arayüzleri ile donatılmıştır.Yerleşik web tabanlı arayüzü sayesinde, FGSW-4840S serisi kolay kullanım,bağımsız platform yönetimi ve yapılandırma olanağı sunmaktadır. FGSW-4840S serisi standart ağ yönetimi protokolünü(SNMP) destekler ve herhangi bir standart tabanlı yönetim yazılımı aracılığıyla idare edilebilir.Metin tabanlı yönetim için, FGSW-4840S serisine Telnet ve konsol portu üzerinden erişilebilir.Ayrıca FGSW-4840S serisi uzaktan yönetim imkanı ve HTTPS ve SNMPv3 bağlantısı ile her oturumda paket içeriğini şifrelemeyi sağlamaktadır. 

    Esnek Mesafe Uzatma Çözümleri
    FGSW-4840S serisi içinde yerleşik olarak 2 mini-GBIC slotu barındırmaktadır ve 1000Base-SX/LX SFP(Small Form-factor Pluggable) fiber alıcı omurga switchine veya uzaktaki izleme merkezine uplink bağlantı sağlar..Mesafe olarak 550m’den (multi-mode fiber ile) veya 10/20/30/40/50/70/120 kilometrelere kadar(Single-Mode fiber veya WDM fiber) ayarlanılabilir.Bu yapılar şirket data merkezleri ve uzantıları için idealdir.

    Departman / Çalışma Grubu Mesafesini Uzatmak için Switch 
    48 10/100Mbps portlar ve 2 101/100/1000Base-T portlar ile FGSW-4840S’nin Ethernet yoluyla 50 iş istasyonuna kadar bağlantı sağlayabilmektedir.Ek olarak yerleşik 2 Mini-GBIC SFP arayüzü ile omurga sistemine uplink bağlantısı sağlanabilmektedir.Dahası,Switch saniyede 17.6 Gigabit veri akışı sağlayan switch yapısı ve yüksek bantgenişliği ile omurga sisteme bağlantı sağlanabilmektedir.
     
    Kurumsal Şirket Güvenliği ve QoS Kenar Switch
    MAC/IP/Protokol Access Kontrol listesi ve Port Güvenlik fonksiyonları sunularak spesifik bir porttan geçen  MAC adresleri limitlenebilir.IGMP gözetlemesi ve QoS özellikleri sayesinde network verimliliği gelişmekte ve network müşterilerinin güvenliği sağlanmaktadır.
     
    MTU Switch
    MTU/MDU uygulamada, FGSW-4840S’nin gelişmiş fonksiyonelliği geleneksel sorunları ortadan kaldıran bir Ethernet yapısına sahiptir.Kullanıcılar gelişmiş VLAN fonksiyonelliği ile ayrılarak güvenlik artırılmaktadır.Esnek Mini-GBIC 1000Base-SX/LX modül seçenekleri, FGSW-4840S’yi multi-tenant servis sağlayıcıları için en iyi ve en uygun maliyetli switch çözümlerinden birisi haline getirmektedir.
     

  • Yorumlar (0)

    0 yorum
    Yorum Yap
    Not: HTML'e dönüştürülmez!

  • Sipariş Bilgileri
    Kargo ve Teslimat
    Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
    Ödeme Metodları
    Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.
  • Ürün Detayları
    Uzunluk Birimi : Santimetre
    Uzunluk : 0
    Genişlik : 0
    Yükseklik : 0
    Ağırlık Birimi : Kilogram
    Ağırlık : 0

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek