MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: FGSW-2620CS
Stok Durumu: 2-3 Gün

24-Port 10/100Base-TX + 2-Port 10/100/1000Base-T / Mini-GBIC (SFP) Web Smart Switch

212,00$

24-Port 10/100Base-TX + 2-Port 10/100/1000Base-T / Mini-GBIC (SFP) Web Smart Switch

-+

  • Açıklama
  • Yorumlar (0)
  • Sipariş Bilgileri
  • Ürün Detayları
  • Açıklama
    Donanım Özellikleri
    Hardware VersionVersion 2
    10/100Mbps Bakır Portlar24 x 10/100Base-TX RJ-45 Auto-MDI/MDI-X interfaces
    1000Mbps Bakır Portlar2 x 10/100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports
    SFP / mini-GBIC Slot2 x 1000Base-SX/LX/BX SFP slots, shared with Port-25 and Port-26
    Switch Processing SchemeStore-and-Forward
    Switch Fabric8.8Gbps
    Switch Throughput6.547Mpps@64Bytes
    Address Table4K entries
    Share Data Buffer2.75Mb embedded memory for packet buffers
    Flow ControlBack pressure for half duplex
    IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex
    Ölçüler440 x 120 x 44 mm (1U height)
    LEDPower
    LNK / ACT (Green)
    100/1000 (Green)
    Reset Button< 5 sec: System reboot
    > 10 sec: Factory Default
    Ağırlık1.61 kg
    Güç Tüketimi100~240V AC, 50-60 Hz, 0.5A
    Güç Gereksinimi19.6 Watts / 66.9BTU
    Smart Function

    Sistem Yapılandırması

    Web interface, SNMP v1
    Port KonfigürasyonuPort speed duplex mode selection
    Flow control disable / enable
    Port disable / enable
    Port description on each port
    Bant Genişliği1 / 2 / 4 / 8 / 16 / 32 / 64Mbps
    Broadcast Storm Control5% / 10% / 25% / 50% / Disable
    Port StatisticsDisplay detail Ethernet traffic counter information on each port
    VLAN- 32 IEEE 802.1Q VLAN groups 
    - 26 Port-Based VLAN groups
    - MTU VLAN 
    Protokol- STP, IEEE 802.1D (Spanning Tree Protocol)
    - RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol)
    Link Aggregation- 2 groups of 4-Port 10/100Base-TX trunk support, up to 800Mbps bandwidth per trunk
    - 1 group of 2-Port 10/100/1000Mbps trunk support, up to 2000Mbps bandwidth per trunk
    Port MirroringPort mirroring allows monitoring of the traffic across any port in real time
    QoSAllows to assign low / high priority on each port
    First-In-First-Out, All-High-before-Low, Weight-Round-Robin QoS policy
    GüvenlikMAC Address
    TCP & UDP Filter
    IGMP Snooping v1 / v2Allows to disable or enable
    Standart Uygunluğu
    Regulation ComplianceFCC Part 15 Class A, CE
    Standart UygunluğuIEEE 802.3 (Ethernet) 
    IEEE 802.3u (Fast Ethernet)
    IEEE 802.3ab (Gigabit Ethernet)
    IEEE 802.3z (Gigabit Ethernet)
    IEEE 802.3x (Full-Duplex Flow Control)
    IEEE 802.1Q VLAN
    IEEE 802.1p QoS
    IEEE 802.1D (Spanning Tree Protocol)
    IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol)
    Çevresel Özellikler
    ÇalışmaOperating: 0~50 Degree C
    Storage: -10~70 Degree C
    NemOperating: 5~90%, Storage: 5~90% (Non-condensing)


    Uygun Maliyetli Kenar Network Bağlantı Çözümleri
    FGSW-2620CS sağladığı 24 Hızlı Ethernet portları ve 2 Gigabit Ethernet portları ile kablo hızı ile paket transfer performansını hiçbir paket kaybı olmadan sağlayabilmektedir.Ürün bloke olmayan 8.8Gbps  arka panel yapısıyla,müşterişlerin LAN yükseltme süreçlerinde bantgenişliği taleplerine karşılık vererek büyük kolaylık sağlamaktadır.Yüksek veri hacmi aktarımı özellikle FGSW-2620CS’yi çoğu Gigabit ebatlı çevreler için ideal hale getirerek özellikle network yapılarını Gigabit düzeylerine geliştirmesini sağlamaktadır.

    Kullanıcı Dostu ve Gelişmiş Web-Tabanlı Yönetim
    Etkili yönetim adına,FGSW-2620CS uzaktan kontrol adına kullanıcı dostu arayüz ile donatılmıştır.Ürün bünyesinde port düzenlemesi, port-tabanlı / IEEE 802.1Q / MTU VLAN, port yansıtma, port trunk, QoS, bandgenişliği kontrolü, broadcast storm kontrol, STP, RSTP,  yedekleme/kurtarma ayarları, MAC address / TCP & UDP filtreleme ve IGMP gözetleme v1/v2.gibi yönetim fonksiyonlarını barındırmaktadır.
    FGSW-2620CS port tabanlı/IEEE 802.1Q / MTU VLAN (port tabanlı / IEEE 802.1Q VLAN overlapping içeren) protokolleri sunmaktadır.FGSW-2620CS üzerindeki VLAN grupları port tabanlı olarak 26’ya kadar veya IEEE 802.1Q VLAN grup olarak 32’ye kadar çıkartılabilmektedir.Diğer tarafta,MTU VLAN portları 1’den 24’e kadar ayrı ayrı LAN grubu olarak bölebilmekte public portu olarakta 25/26 veya sadece 26.port dan Access sağlanabilmektedir.Desteklenen port trunklama ile,FGSW-2620CS çoklu portlar ile yüksek hızlı trunklamaya müsaade etmektedir.FGSW-2620CS 2 grup olmak üzere 4-Porta kadar 10/100Base-TX trunk desteği ile trunk başı 800Mbps’e kadar bantgenişliği sunabilmekte veya 1 grup olmak üzere 2-Port 10/100/1000Mbps trunk desteği ile 2000Mbps’ye kadar trunk başı bant genişliği sunabilmekte ve fail-over desteği verebilmekte.

    Kolay Uzun Mesafeli Kurulum
    FGSW-2620CS MDI/MDI-X özelliklerini bünyesinde barındırarak otomatik algılama için kolay tak ve çalıştır bağlantısı ile kablo tipine bağlı olmadan düz veya crossover olsa bile kurulum kolaylıkla sağlanabilmektedir.Ek olarak, Buna ek olarak, otomatik tanımlama yeteneğine sahip, FGSW-2620CS tüm RJ-45 / UTP  portları 10/20/100/200Mbps ve 1000/2000Mbps(Gigabit Ethernet) hızlarına otomatik olarak yapılandırılabilmektedir.

    FGSW-2620CS’nin 2 Gigabit combo portları 10/100/1000Mbps veya 1000Base-SX/LX olarak ikiside,1000Base-T için SFP arayüzü yoluyla (Small Form Factor Pluggable)kullanılabilmektedir.Mesafe 100 metreden(TP)550 metreye(multi-mode fiber ile) ve 10/20/30/40/50/70/120 kilometrelere kadar(Single-mode fiber ile)uzatılabilmektedir. 

    Çalışma Grupları için Switch
    24 10/100Mbps portları ile 2 bakır veya Gigabit Ethernet fiber portuna kadar,FGSW-2620CS güç kullanıcılarına uygun maliyetli ve yüksek performanslı çözümler sunmaktadır.

    Departmanlar için Switch

    FGSW-2620CS ile kolayca lokal,departmanlar için omurga networku olarak saniyede 8.8Gigabit performansa sahip,bloke olmayan switch yapılı ve yüksek bantgenişliğine sahip Fast Ethernet networkü kurulabilmektedir.Yerleşil 2 SFP portları ile FGSW-2620CS Gigabit Ethernet LX/SX SFP modülü yoluyla omurgaya uplink bağlantı sağlayabilmektedir.
     

  • Yorumlar (0)

    0 yorum
    Yorum Yap
    Not: HTML'e dönüştürülmez!

  • Sipariş Bilgileri
    Kargo ve Teslimat
    Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
    Ödeme Metodları
    Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.
  • Ürün Detayları
    Uzunluk Birimi : Santimetre
    Uzunluk : 0
    Genişlik : 0
    Yükseklik : 0
    Ağırlık Birimi : Kilogram
    Ağırlık : 0

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek