MENU
0212 320 07 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Hakkımızda

Hakkımızda

CORNET Bilişim; Zayıf akım kapsamındaki tüm proje, taahhüt kontrollük ve müşavirlik konularında hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Konut, iş merkezi, hastane, okul, banka, fabrika, mağaza, kamu binaları ve kent projeleri gibi bir çok projenin her türlü zayıf akım (Data, Telefon, IP CCTV, Sistem Odası, Data Center, Yangın algılama ve ihbar, Genel Seslendirme ve Acil Anons, IP Telefon Santrali ve Geçiş Kontrol sistemlerinin tamamı) yapısını üstlenebilen konusunda uzman ve tecrübeli bir ekibe sahiptir. Yakın bir geçmişe sahip olan firma, çok sayıda referans projeye imza atmıştır

CORNET Bilişim, alanında ilgili pek çok sertifikasyon ve uzmanlığa sahiptir. Gelişen son teknolojileri yakından takip ederek ISO9001:2008\'in prensiplerine uygun hizmet vermektedir. Zayıf akım konusunda uzman ekibi detaylı bir keşif çalışması yaparak, müşterinin isteklerini ve ihtiyaçlarını tam olarak saptamakta, projenin uygulanmasını titizlikle takip etmekte, ve kurulan ağı, anahtar teslim olarak tek muhatap ve marka bağımsız halde sunmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde saygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin teknoloji ayağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, teknolojinin gücü ile sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir network uzmanından daha fazlasını vaat eden, evrensel, ve piyasa değeri yüksek, lider kuruluş olmaktır.

Bayilik Başvurusu

Bayi başvurusu için aşağıdaki listede yer alan gerekli evrakları ve indirip dolduracağınız Bayilik Sözleşmesini 2 nüsha olarak satis@cornet.com.tr adresine mail atınız.

Şirketler için;

  • 1. İmza sirkülerinin fotokopisi. ( Firma sahibinin imzası ve sirkülerdeki imza ile sözleşmedeki imza birebir olmalıdır )
  • 2. Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi (Ortaklık ve iş alanını gösteren)
  • 3. Vergi Levhası fotokopisi
  • 4. Nüfus Fotokopisi (Önlü - arkalı)


Şahıs Firmaları için;

  • 1. İmza sirkülerinin fotokopisi. ( Firma sahibinin imzası ve sirkülerdeki imza ile sözleşmedeki imza bire bir olmalıdır )
  • 2. Vergi Levhası fotokopisi
  • 3. Faaliyet Belgesi fotokopisi
  • 4. Yoklama Fişi fotokopisi
  • 5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (Önlü - arkalı)

Bayilik Sözleşmesini buradan indirebilirsiniz.


Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek